מאמרים

עורך דין פלילי

עורך דין פלילי

 

ללא ספק, הסיטואציה של עמידה בפני דין פלילי היא כזו שאף אחד מאיתנו לא היה רוצה להיקלע אליה.
חקירה פלילית, מעצר או קבלת כתב אישום, הם אירועים מלחיצים ומפחידים במיוחד ומרבית האנשים אשר נאלצים להתמודד עמם, לא יידעו כיצד להתנהל בהם בצורה נכונה. לשם כך בדיוק, הקים עו"ד זהר שפק את משרד עורכי הדין "זהר-שפק עורך דין" באשקלון, בכדי לסייע לתושבים בדרום בכל ההיבטים המשפטיים של ההתמודדות מול הדין הפלילי הצפוי להם.

מה הוא תפקידו של עורך דין פלילי ?

לפני ההתייחסות באופן נקודתי למהות תפקידו של עורך דין פלילי, חשוב להכיר את מהותו של ההליך הפלילי:

הליך פלילי הינו מורכב ובעל היבטים נרחבים. במרכזו של הליך זה, קיימת האשמה מצדה של המדינה כלפי אדם החשוד בביצוע עבירה חמורה, ובסופו, מתקבלת החלטה לגזר-דין, בין כותלי בתי המשפט.
תפקידו של עורך דין פלילי בהקשר זה, הוא לסייע לנחשד בעבירה באמצעות יעוץ וליווי משפטיים בהליכים שונים כגון הכנה לקראת חקירה במשטרה, תהליך מעצר, וגם בסגירת תיקי הסדר מול תביעה פלילית.

משרדו של עורך הדין זהר שפק, מעניק ללקוחותיו תושבי הדרום, יעוץ וליווי משפטיים מן הקצה אל הקצה ומסייע להם בהתמודדות מול המערכת המשפטית בתחום המשפט הפלילי.

"אין חכם כבעל הניסיון" זו אמירה שמוכרחה להיאמר, בייחוד כאשר מדובר בעורך דין מנוסה ובעל ותק משמעותי כל כך, כמו זה של עו"ד זהר שפק. עם למעלה מ-30 שנות ניסיון, שפק נמנה עם שורת המומחים המובילים ברמה הארצית בכל הנוגע לתחום המשפט הפלילי.
במהלך היסטוריית הקריירה המפוארת שלו, היה זהר שפק קצין בכיר במשטרת ישראל, אשר שימש כמנהל הראשי של משרדי חקירות בתחנות שונות ב-איזור הדרום.
בין אלה, עמד שפק בראש משרדי ומחלקות החקירות של תחנות המשטרה בנתיבות, בדימונה, ב-איזור הפזורה הבדואית ובמקומות נוספים.

עורך דין פלילי החי את השטח

עורך הדין זהר שפק הוא תושב המתגורר בסביבת הנגב המערבי. הוא מכיר היטב ומודע לקושי למשל, של אזרחים תושבי העוטף בדרום, לקבל שירותים משפטיים. חוזרים ונשנים על עצמם המקרים, בהם תושבים אלה אינם זוכים לקבל שירותים משפטיים, וזאת ורק משום מיקומם הפיסי על המפה.

משרד עורכי הדין "זוהר-שפק עורך דין" ממוקם בעיר אשקלון, והוא מספק ללקוחותיו תושבי הדרום, שירותי משפט מלאים בתחום הפלילי. החל מליווי וייעוץ בחקירות, דרך בדיקות רישום פלילי ועד לייעוץ וייצוג בזמן שהות במעצר, עו"ד זהר שפק דואג לשמר ולהילחם על הגנתן של כל הזכויות המשפטיות להן ראוי כל אדם, ובדגש על אלה שכל אדם ראוי להם, כאשר מדובר בהתמודדות מול עמידה בפני הדין הפלילי. 

 

הנכם מוזמנים ליצור קשר ולקבל יעוץ משפטי מקצועי, מעורך דין פלילי מנוסה מהשטח שגם מבין בבני-אדם!

מאמרים

עורך דין פלילי - עו